1 травня відкриється "Фестиваль на Трухановому острові"

Міська влада підтримала ініціативу щодо проведення масового культурно-спортивного заходу "Фестиваль на Трухановому острові" з 1 травня до 31 жовтня 2015 року.Підписане відповідне розпорядження КМДА.

Організаторами фестивалю є громадська спілка "Труханів острів" та "Благодійний фонд "Дніпровський". Захід має на меті популяризувати звичаї, традиції та обряди українського народу, організувати змістовне дозвілля киян та гостей міста. Усі бажаючі матимуть змогу безкоштовно ознайомитись з творчими колективами міста на відкритих майданчиках на Трухановому острові.

Координацію питань, пов'язаних із проведенням фестивалю, здійснюватиме Дніпровська районна в м. Києві державна адміністрація.

Громадська спілка "Труханів острів" узгодить перелік заходів із КП "Плесо" та районним КП УЗН, забезпечить виконання правил благоустрою під час підготовки і проведення заходу, а також демонтаж тимчасових модульних конструкцій та відновлення порушеного благоустрою на території Труханового острова до 1 листопада 2015 року.

КП УЗН Дніпровського району, а також КП "Плесо" забезпечать прибирання та постійний контроль за своєчасним вивезенням вмісту контейнерів та урн для збору побутових відходів у місцях проведення заходу. Департамент промисловості та розвитку підприємництва, у свою чергу, погодить схему розміщення об'єктів торгівлі та продажу продуктів харчування, солодощів і безалкогольних напоїв на території фестивалю.

За інформацією: kievcity.gov.ua


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Истчник: Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
Опубликовано April 29, 2015
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ