Блаттер оголосив про свою відставку з посади президента ФІФА

Нещодавно переобраний на п'ятий термін президент ФІФА Йозеф Блаттер оголосив про свою відставку. Позачерговий конгрес, на якому оберуть нового голову організації, відбудеться з грудня 2015-го по березень 2016 року.

Йозеф Блаттер

Президент ФІФА Йозеф Блаттер оголосив на прес-конференції в Цюріху у вівторок, 2 червня, що йде у відставку.Про це повідомляє інформагенція dpa.

DW.DE

"Нам потрібен час, щоб знайти найкращого кандидата на цю посаду, - цитує Блаттера інформагенція SID. - Ми повинні ініціювати великі реформи. Я віддаю свій мандат, я тяжко боровся за зміни та реформи, однак я не можу все це робити сам". Блаттер також подякував усім своїм прихильникам і сказав, що був тісно зв'язаний із ФІФА та інтересами федерації.

79-річного швейцарця минулої п'ятниці переобрали на п'ятий термін на посаді президента федерації. Вибори відбувалися на тлі численних корупційних скандалів, арешту низки функціонерів ФІФА та невдоволення представників керівництва федерації.

ФІФА планує провести нові вибори президента якомога швидше, зазначає агентство Reuters. Позачерговий конгрес, на якому переоберуть голову організації, відбудеться в період з грудня 2015-го по березень 2016 року, заявив голова спеціальної комісії з виборів президента ФІФА Доменіко Скала.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ