Боєць батальйону "Азов" пізнав у суді терористку "Терезу"

Свідок обвинувачення, він же боєць батальйону "Азов" на засіданні Київського райсуду міста Харкова у справі громадянки РФ Лариси Чубарової, відомої серед терористів по позивному "Тереза", не лише пізнав її, але й звинуватив у тортурах українських військових.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

На суді боєць пояснив, що торік влітку був у полоні під Марїнкою і там бачив "Терезу" на стороні бойовиків.Вона обзивала полонених "правосеками" і "бендерами", била їх рукояткою пістолета, стріляла по полоненим.

"Тереза", у свою чергу, відкинула обвинувачення бійця і сказала, що "нічого такого не робила", заявляючи, що "свідка підкуплено або на нього чинять тиск".

Адвокат "Терези" поскаржився на необрунтованість підозрювання "Терези" у здійсненні низки терактів у Харкові, а, значить, необрунтованість обраного для неї запобіжного заходу у вигляді арешту.

Суд відмовив стороні захисту у задоволенні скарги на арешт: "Тереза" залишається під вартою до 4 червня без можливості застави. Суд також відмовив адвокатові у клопотанні про відведення судді.

Як повідомляв раніше Укрінформ, 7 квітня співробітники СБУ затримали громадянку РФ Ларису Чубарову, що проживала у Харкові, - координатора диверсійних угруповань, яка також є співробітницею так званого міністерства держбезпеки "ДНР" з позивним "Тереза". Їй інкримінують організацію ряду терактів, включаючи підривання стели з українським прапором на проспекті Правди у центрі Харкова. При обшуку у неї знайшли саморобний вибуховий пристрій, військове спорядження і антиукраїнську символіку. Громадянці Росії оголосили про підозру по двох статтях "Посягання на територіальну цілісність України" і "Незаконне поводження зі зброєю".

Світлана Лігостаєва, ХАРКІВ. 21 травня 2015 року.

св


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Истчник: Укрінформ (розсилка)
Укрінформ (розсилка)
Опубликовано May 21, 2015
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ