Богатирьову заочно арештували

Фото: kievvlast.com.ua

Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді взяття під варту колишньому міністру охорони здоров'я України Раїсі Богатирьовій, яка оголошена в міжнародний розшук.

Про це повідомила Генеральна прокуратура у відповідь на запит інтернет-видання "Тиждень.ua".

Видання повідомляє, що Генпрокуратура продовжує розслідування кримінального провадження від 11 червня 2014 року, в якому Богатирьова є підозрюваною зач.5 ст.191 Кримінального кодексу (розкрадання в особливо великих розмірах).

У Генпрокуратурі повідомили, що на час розслідування накладено арешт на грошові кошти підозрюваної у розмірі $100 тис. і 300 тис. грн.

В той же час, про арешт квартир та іншого майна екс-міністра та її сім'ї у відповіді не повідомляється. Як відзначає видання, в жовтні прес-служба прокуратури оприлюднила інформацію про судовий арешт трьох квартир у Києві, апартаментів у Ялті і трьох будинків у селі Підгірці Обухівського району Київської області, які нібито належать екс-міністру і її чоловікові.

У прокуратурі також повідомили, що 20 березня 2015 Печерський райсуд заочно обрав Богатирьовій запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Нагадаємо, що 21 жовтня Генпрокуратура оголосила в розшук Богатирьову, яка фігурує у кримінальному провадженні за фактом розтрати та заволодіння коштами держбюджету в особливо великих розмірах. Її майно заарештовано.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ