image description

Чим так корисна олія авокадо?

Такий продукт, як олія авокадо активно використовувався людством ще з давніх часів. Причому люди застосовували цю олію не тільки в кулінарії. Продукт екзотичного фрукта авокадо має корисні властивості, які застосовуються в косметології для омолодження організму та в медицині для лікування різних захворювань, розповідають фахівці інтернет-магазину Будинок кондитера «Магнум СП».

Харчова цінність авокадо і не тількиАвокадо – це вічнозелене дерево, що зростає на території Південної Америки. Плоди дерева досить поживні та калорійні. За калорійністю цей продукт можна порівняти хіба що з яйцем і м'ясом. За рахунок поживності та калорійності авокадо використовували з давніх часів.

Племена ацтеків використовували олію та м'якоть авокадо в лікувальних цілях. Добували вони таке олію зі стиглих, добірних плодів дерева. До Європи авокадо завезли вперше в XVI столітті і з тих пір європейці стали шанувальником екзотичного фрукта.

Крім харчової цінності, олія цього тропічного плоду використовують в медицині, косметології. При шкірних проблемах досить натерти олією проблемні ділянки. Використання олії для шкіри голови сприяє росту волосся й усуненню лупи.

У давнину також вірили (і це було доведено), що олія авокадо сприятливо діє на «чоловічу» силу. Індіанці вважали найкращим подарунком на весілля, якщо молодятам підносили олію авокадо.

Де використовується зараз?Не забули про цей чудодійний продукті і сьогодні. Застосовують олію авокадо також в кулінарії, медицині, косметології, стоматології. У багатьох країнах ведеться промислове культивування дерева. Адже в такому екзотичному дереві цінно все – і фрукти, і деревина.

Олію авокадо отримують шляхом холодного віджимання, тому воно по праву вважається натуральним і цінним продуктом без будь-яких добавок. Холодне пресування при виробництві дозволяє забезпечувати збереження всіх корисних речовин.

Придбати цей продукт можна в багатьох магазинах. При виробництві зазвичай строго контролюється процес, тому можна з упевненістю сказати, що така олія має всі цілющі речовини, за що вона є такою цінною. Олія з авокадо не має протипоказань, це найкращий природний продукт, що росте на благо людства, даруючи йому всю свою природну силу повністю.

Будинок кондитера «Магнум СП» (світ кондитера Харків)Киевстар: +38 (098) 404-39-94

Vodafone: +38 (050) 324-7-324

e-mail: info@magnum-sp.com.ua

https://magnum-sp.com.ua


Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Магнум СП
Магнум СП

Интернет магазин Дом кондитера «МАГНУМ СП» предлагает купить все необходимое для кондитера. В настоящий момент кондитерское искусство предполагает не просто умение выпечь бисквит и приготовить крем.

Опубликовано January 11, 2021
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ