Житомирському мучителя дітей загрожує 12 років в'язниці

41-річний молдаванин, тимчасово проживаючи в Житомирі, разом з трьома спільниками на території інших держав організував бізнес з торгівлі людьми з метою трудової експлуатації Про це "Коментарям" повідомила прес-служба облуправління Міністерства внутрішніх справ України.

В ході досудового розслідування міліцією встановлено, що серед десятка постраждалих від дій чоловіка 5 дітей, які разом з матерями були вивезені з України. В цілому протягом 2005-2007 років чоловік завербував і шляхом обману відправив у Польщу і Росію в 4 етапи 11 жителів Чуднівського та Олевського районів Житомирської області, серед яких діти у віці від 3 до 9 років.

Обвинувачений шукав соціально вразливих людей, які перебували у скрутному матеріальному становищі, і пропонував вигідні умови заробітку за кордоном.

Так, троє з встановлених постраждалих мали на утриманні та вихованні неповнолітніх дітей, яких обвинувачений вмовив взяти з собою, обіцяючи гідні умови проживання. Відразу після перетину у них забрали документи і змусили жебракувати. Не маючи грошей, потерпілі перебували в нелюдських умовах.

Дітей тримали окремо від матерів і дозволяли бачитися лише зрідка. В результаті таких дій одна з дівчаток потрапила за кордоном у дитячий будинок. Згодом мати кілька років боролася за її повернення додому.

Також встановлені факти відправки під різними приводами в трудове рабство ще трьох осіб.

Їх змушували жебракувати на станціях метро разом з інвалідами. Весь заробіток відбирався і ніякої можливості повернутися додому не було.

Зараз зібрані докази протиправної діяльності за год. 2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) КК України передано на розгляд суду. Чоловікові може загрожувати від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої. Відносно спільників обвинуваченого проводилися кримінальні процеси на території інших держав.

За матеріалами: www.mvs.gov.ua


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ