Повернення Донбасу як повернення сина-кримінальника, який відбув термін ув'язнення

Ось що я думаю про повернення Донбасу до складу "децентралізованої Украіни".

Я думаю, що це буде не повернення блудного сина до старого батька, сина, який усвідомив свою провину, який згоден бути вже не сином, а слугою свого батька, який широ скаже "согрішив на небо й перед Тобою".

То буде повернення сина-кримінальника, який відбув термін ув'язнення, повернення з ножем у кармані й з калашем за спиною.Він принесе у батьківський дім не покаяння, но свій порядок, його мета показати - хто тут справжній господар.

Якщо дозволити провести там зараз "вибори", то до влади - вже офіційно! - прийдуть там ті ж самі сепаратисти, й будуть вони панувати в прекрасних умовах, потребуя підтримки центрального уряду, фінансової - насамперед.

Ми можемо уявити, яких депутатів приведуть вони до Верховної Ради. Ми ще побачимо їхніх "смотрящих" у кожному місті нашій країни, бо так вже було.

Так вони ж кримінальники, вбивці! Так буде амністія! Усім!

Я б залюбки побачив їх за гратами. Але ж - амністія так амністія. Але плюс люстрація. Жодний діяч ДНР-ЛНР не повинен приймати участь у політичному житті Украіни. Жодний олігарх, гроші якого пішли на озброєння сепаратистський формувань не може посилати своїх сатрапів контролювати бізнеси в містах України. Але ж - як забезпечити такі обмеження?

Ось мої сумні думки. Прошу вибачення у тих моїх співвідчизнянників, яку мешкають у підконтрольних сепаратистам регіонах. Все, що я написав немає до них відношення...Якщо вони не підтримують бандитську владу.

Борис Херсонский


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ