Екс- посадовця "Львівської залізниці" звинувачують у незаконному відчуженні землі

фото: crims.ru

Унаслідок протиправних дій посадовця державі в особі державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця" заподіяно збитків на суму понад півмільйона гривень.

Як зазначили у відділі нагляду у кримінальному провадженні у сфері транспорту прокуратури області, останній, зловживаючи своїм службовим становищем підробив і підписав акт встановлення та узгодження меж земельноїділянки в смт. Брюховичі-Львів, внаслідок чого незаконно відчужено дві земельні ділянки загальною площею 0,14 га.

Органом досудового розслідування його дії кваліфіковано за ч.2 ст. 364, ч.2 ст. 366 КК України, за які передбачено покарання у виді позбавлення волі строком від 3 до 6 років зі штрафом та позбавленням права обіймати певні посади.

Зазначимо, що в межах кримінального провадження процесуальним прокурором в інтересах держави заявлено позов про стягнення з останнього завданої шкоди. З цією метою на майно підозрюваного накладено арешт. На даний час, обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця ДТГО "Львівська залізниця" скеровано до суду, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ