ГПУ передала до суду справу міліціонера, який знущався над козаком Гаврилюком

Генпрокуратура закінчила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно начальника відділу охорони громадського порядку Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві, який не припинив злочини щодо учасника акцій протесту М. Гаврилюка.

Про це повідомляє Galnet з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

Генеральною прокуратурою України закінчено досудове розслідування укримінальному провадженні щодо начальника відділу охорони громадського порядку Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України.

Встановлено, що вказана особа 22.01.2014, діючи під час охорони громадського порядку на вулиці Грушевського в м. Києві як службова особа - представник державного органу виконавчої влади допустила службову недбалість при виконанні своїх обов'язків, проявляючи слабкість, побоюючись осуду та фізичного впливу зі сторони оточуючих працівників правоохоронних органів не припинила злочини, які вчинялись останніми у вигляді фізичного і психічного насильства стосовно затриманого активіста "Євромайдану" Гаврилюка М.В., що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам та інтересам потерпілого.

Обвинувальний акт щодо цієї особи з угодою про примирення сторін 27.04.2015 передано до Печерського районного суду міста Києва.

Нагадаємо, що до цього Генеральною прокуратурою України закінчено досудове розслідування стосовно п'яти правоохоронців, яких Печерським районним судом міста Києва вже визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень щодо Гаврилюка М.В.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ