ГПУ передала до суду обвинувачення у справі щодо знущання над Гаврилюком

Ольга Карабан,

Генеральна прокуратура України закінчила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо начальника відділу охорони громадського порядку Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві, який обвинувачується у службовій недбалості, передає прес-служба ГПУ.

Встановлено, що службовець 22 січня 2014 року, діючи під час охорони громадського порядку на вул.Грушевського в м. Києві, "не припинив злочини, які вчинялись працівниками правоохоронних органів у вигляді фізичного і психічного насильства стосовно затриманого активіста Євромайдану Гаврилюка М.В., що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам та інтересам потерпілого".

Обвинувальний акт щодо нього з угодою про примирення сторін 27квітня 2015 року передали до Печерського районного суду міста Києва.

Нагадаємо, що ГПУ закінчила досудове розслідування стосовно п'яти правоохоронців, яких Печерським районним судом міста Києва вже визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень щодо Михайла Гаврилюка.

22 січня під час протистояння на вул. Грушевського у Києві силовики захопили активіста Євромайдану з Буковини Михайла Гаврилюка. Догола роздягненого та побитого чоловіка примусили позувати для фото та відеозйомки, при цьому продовжували бити й словесно принижувати. Відео зі знущаннями над чоловіком обурило українців та міжнародну спільноту.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ