Китай сподівається на швидке закінчення конфлікту на Донбасі - посол

Китайський уряд поважає суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України, а також вибір українського народу. Про це заявив Чжан Сіюнь, надзвичайний і повноважний посол Китайської Народної Республіки в Україні.

"Сподіваємось, що озброєний конфлікт в Україні завершиться якомога скоріше, щоб держава прямувала до стабільного розвитку суспільства і економіки. Китайська влада готова відігравати позитивну і конструктивну роль у даномупитанні", - каже посол.

За його словами, Пекін цінує бажання та зусилля Києва розвивати співпрацю. Разом із тим Китай вважає Україну своїм надійним стратегічним партнером та "однодумцем Китаю у різних сферах".

"Співробітництво у різних сферах між Китаєм і Україною, переживши період застою у минулому році, зараз набирає тенденцію швидкого відновлення та триває пошук нових проектів", - каже він.

Посол також додає, що "Китай продовжує залишатись другим за величиною торговельним партнером України". Фінанси, енергоресурси, сільське господарсько та високотехнологічна галузь - це сфери, що їх найбільше цінує Пекін у співпраці з українською стороною. За словами Чжана Сіюня, "у найтяжчий для України час китайські підприємства не залишили Україну", а продовжили свою роботу. Таким чином, підкреслює посол, Китай демонструє, що має міцну впевненість у потенціалі української економіки.

Китай інвестує 15 мільярдів доларів на доступне житло в Україні, повідомляла прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунальних послуг України. Олександр Бруй


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ