Костенко посадили на чотири роки

Брав участь у Евромайдане росіянина засудили за кидок каменем у "беркутівця".

Київський районний суд Сімферополя засудив до 4 років і 2 місяців позбавлення волі з відбуванням у колонії загального режиму без штрафу громадянина Росії Олександра Костенко, обвинуваченого в нанесенні легких тілесних ушкоджень співробітнику спецпідрозділу "Беркут" під час масових акцій протесту в Києві в лютому 2014 року, передає Інтерфакс. Сторону обвинувачення на суді представляла так званий прокурор Криму Наталія Поклонська, вона просила призначити підсудному покарання у вигляді чотирьох років і трьох місяців позбавлення волі і штрафу в розмірі 80 тисяч рублів.

Костенко інкримінується вчинення злочинів, передбачених п. "б" год. 2 ст. 115 КК РФ (навмисне заподіяння легкої шкоди здоров'ю), год. 1 ст. 222 КК РФ (незаконні придбання, зберігання і носіння основних частин вогнепальної зброї).

За даними обвинувачення, підсудний кинув камінь у співробітника кримського міліцейського підрозділу "Беркут", який брав участь в охороні громадського порядку в Києві 18 лютого 2014 року в Маріїнському парку біля будівлі парламенту України. Він також без передбаченого законом дозволу зберігав за місцем проживання у Сімферополі стовбур від нарізної зброї.

Поклонська раніше повідомила, що Костенко був затриманий на території Криму.

http://news.allcrimea.net


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ