Mitsubishi зупинила виробництво вантажівок у Росії

Фото: из открытых источников

Оголошено про тимчасове припинення випуску авто на території Росії

У Mitsubishi своє рішення пояснили падінням попиту та економічною ситуацією.

Вантажний підрозділ японського автогіганта Mitsubishi - Fuso - оголосив про тимчасове припинення випуску своїх автомобілів на території Росії.

"Перспективи відновлення виробництва поки не визначені.Однак йти з Росії ми не збираємося, звільнень не буде. Ми будемо стежити за розвитком ситуації", - сказали ТАСС в компанії.

У Mitsubishi своє рішення пояснили падінням попиту та економічною ситуацією.

Більше того, легкові автомобілі Mitsubishi також на певний час перестануть випускатися в Росії: перерва у виробничому циклі на Калузькому заводі компанії на початку травня складе вісім днів.

Завод Mitsubishi Fuso в Набережних Челнах випустив 1700 вантажівок в 2013 році і близько 900 у 2014-му.

Нагадаємо, 18 березня найбільший американський автовиробник General Motors оголосив про повне звільнення з російського ринку бренду Opel і більшості моделей бренду Chevrolet.

Так, Opel повністю піде з російського ринку до кінця 2015 року. Йдеться про зупинку продажів моделей марки і згортання виробництва на автозаводі в Санкт-Петербурзі. Chevrolet зведе свою присутність в Росії до мінімуму - на російському ринку залишаться тільки культові моделі Corvette, Camaro і Tahoe. Також на російському ринку залишиться преміальний бренд General Motors - Cadillac.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ