Головним екологом може стати партнер брата Табачника по бізнесу на Черкащині

Андрій Заїка заснував "Лани Драбівщини" разом з братом екс-міністра освіти Дмитра Табачника

Міністр екології Ігор Шевченко подав на затвердження уряду кандидатуру Андрія Заїки на посаду голови Державної екологічної інспекції, пише INSIDER.

Як повідомляють Наші гроші, Андрій Заїка до останнього часу займав посаду генерального директора будівельної компанії "HCM Group" і мав справи з відомими у політиці бізнесменами. На останніх виборах до Верховної Ради Заїка балотувався за списками "Сильної України" Сергія Тигіпка. Заснував фірму "Лани Драбівщини" разом з братом екс-міністра освіти Дмитра Табачника Михайлом.

Сьогодні місце Табачника серед засновників фірми займає Ігор Черненко - директор ТОВ "ТІКО-констракшн" з групи Табачників.

На виборах до Київради 2006 року Заїка був другим номером у списку Партії зелених, яку очолював Денис Москаль. Фірма з групи Москаля "Каштанове місто" прославилася скандалом з будівництвом культурно-рекреаційного комплексу на озері Синє в Києві.

Співвласником "Каштанового міста" є кіпрський офшор "Елакол Девелопментс лімітед", на який нині зареєстровано частку акцій Заїки у "HCM-Group".

"HCM Group" зареєстрована за однією адресою з іншою фірмою Молчанової і Москаля "Сучасні ринкові інновації" - вул. Михайлівська, 18-В в Києві. Саме "Сучасні ринкові іновації" були партнером екс-народного депутата Юрія Іванющенко в агроринку "Столичний".

"Елакол Девелопментс лімітед" разом з іншою кіпрською компанією - "Намбел Холдінгс Лімітед" є співвласниками ТОВ "Інструмент Інвест", ТОВ "Столиця" і ТОВ "Столична перспектива". Директором "Інструмент інвест" в державному реєстрі вказана Зоя Луцюк, яка очолює сьогодні і "HCM Group".


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Истчник: Телерадіокомпания ВІККА
Телерадіокомпания ВІККА
Опубликовано May 10, 2015
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ