Заборону на польоти до Харкова, Дніпропетровська й Запоріжжя продовжено до 8:00 16 грудня

Державна авіаційна служба України продовжила введену з 00:00 13 грудня заборону на польоти в аеропорти Харкова, Дніпропетровська й Запоріжжя до 8:00 16 грудня. Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" глава відомства Денис Антонюк.Раніше він зазначав, що таку заборону введено з міркувань безпеки.

Водночас на сайті Державіаслужби подано інформацію про те, що термін зняття заборони не визначений і уточнюється, що він пов'язаний із загрозою безпеки польотів цивільної авіації.

Спікер Міністерства оборони України Вікторія Кушнір у понеділок повідомила також, що ці аеропорти закрито з міркувань безпеки, й іншої інформації у міністерства немає.

Вона додала, що питання закриття аеропортів поза компетенцією Міноборони, а відповідно до закону "Про боротьбу з тероризмом", відповідальною за цей напрям роботи є Служба безпеки України.

В інформцентрі РНБО в суботу, 13 грудня також зазначали, що не знають причин заборони на польоти.

Крім того, прес-служба групи DCH, яка управляє аеропортом "Харків" через компанію "Нью Сістемс АМ", повідомила: "Пасажирам, які через ці заходи (заборона на політ - ІФ) не змогли здійснити запланованої поїздки, варто звертатися до авіакомпаній та туристичних агентств, де були куплено квитки і туристичні пакети, для оформлення повернення сплаченої вартості та зміни дати вильоту або маршруту".


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ