На Волині карають за незаконне зазіхання на бюджетні кошти

З початку 2015 року слідчі слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області розпочали 5 кримінальних проваджень щодо незаконного заволодіння бюджетними коштами чи замаху на їх незаконне заволодіння.

У двох з цих кримінальних проваджень містяться факти про ймовірні незаконні оборудки під час державних закупівель та тендерних процедур, - повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області. Як повідомили у слідчому управлінні фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області, предмет цих проваджень - державні кошти, які незаконно отримувалися підприємствами за результатами проведених державних закупівель, а також суми податку на додані вартість, які заявляються недобросовісними платниками податків до бюджетного відшкодування.

У той час, як країна живе в режимі жорсткої економії, сума виявлених збитків, завданих державі в рамках лише цих вказаних проваджень перевищує 2 мільйони гривень, а розмір упереджених фіскальними органами збитків становить 3 мільйони 300 тисячі гривень.

Наразі фахівці слідчих підрозділів фінансових розслідувань Волині докладають усіх зусиль, щоб незаконно привласнені кошти повністю повернулися в державну казну, а винні були притягнуті до кримінальної відповідальності.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ