Зниження видобутку нафти "Укрнафтою" пов'язане з невидачею компанії ліцензій на розробку родовищ - Коломойський

Ігор Коломойський підкреслив, що "Укрнафті" не видали жодної ліцензії з грудня 2007 року до лютого 2010 року.

Коломойський пояснив причину зниження видобутку нафти "Укрнафтою" / Фото УНІАН

Зниження видобутку нафти "Укрнафтою" пов'язано з тим, що в період до 2006 року, а також з грудня 2007 по лютий 2010 року компанія не одержала жодної ліцензії на розробку нових родовищ, сказав журналістам член наглядової ради"Укрнафти" Ігор Коломойський під час засідання наглядової ради компанії.

"Коли прем'єр-міністром стала шановна Юлія Володимирівна Тимошенко, вона дала чіткий наказ: жодних ліцензій "Укрнафті" не видавати. Це тривало до 2006 року. Потім якийсь час був Янукович - з кінця 2006-го до кінця 2007-го. Потім знову прийшла Юлія Володимирівна, і подивіться на криву (графік падіння видобутку нафти - УНІАН) - починаючи з 2007 року і до 2010, бачите, відразу різкий провал, і різке падіння. Ось вони, наслідки, коли "Укрнафті" не видали жодної ліцензії з грудня 2007 року до лютого 2010 року", - сказав Коломойський.

При цьому голова наглядової ради "Укрнафти" Пітер Ванхеке відзначив, що діючі родовища виснажені, оскільки "Укрнафта" веде там видобуток з 70-х років минулого століття.

Довідка УНІАН. ПАТ "Укрнафта" - найбільша публічна нафтогазова компанія України. На її частку припадає 68% видобутку нафти і конденсату, а також 11% видобутку газу в Україні.

"Укрнафта" володіє шістьма регіональними виробничими підрозділами ("Охтирканафтогаз", "Чернігівнафтогаз", "Полтаванафтогаз", "Долинанафтогаз", "Надвірнанафтогаз", "Бориславнафтогаз"), трьома газопереробними заводами (Гнідинецький, Качанівський, Долинський), а також трьома буровими управліннями (Охтирське, Прилуцьке і Прикарпатське) і значною кількістю інших нафтосервісних підрозділів.

Крім того, "Укрнафта" є одним із найбільших гравців на роздрібному ринку нафтопродуктів України: компанії належать понад 560 АЗС по всій території країни.

Акції "Укрнафти" включені в лістинг Української біржі (УБ) і фондової біржі ПФТС (Київ). Депозитарні розписки на акції "Укрнафти" торгуються на Франкфуртській фондовій біржі.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ