Нового голову ФІФА оберуть 16 грудня - ЗМІ

Вибори нового президента Міжнародної федерації футболу (ФІФА) заздалегідь заплановано на 16 грудня 2015 року, повідомляє британська телерадіокорпорація Бі-Бі-Сі.

Вони відбудуться на конгресі організації в Цюріху.

Дату виборів буде схвалено в липні.

29 травня Йозефа Блаттера переобрали на п'ятий термін головою ФІФА, а 2 червня він оголосив про те, що залишає свій пост.Він попросив виконавчий комітет ФІФА зібрати позачерговий конгрес, щоб обрати нового голову організації.

Голова спеціальної комісії з виборів президента ФІФА Доменіко Скелі повідомив, що позачерговий конгрес відбудеться в період з грудня 2015 до березня 2016 року.

За два дні до виборів низку високопосадовців ФІФА було заарештовано в Цюріху за звинуваченням у корупції, а ще кільком висунуто звинувачення. Їх звинувачують у шахрайстві, рекеті й відмиванні грошей навколо заявок на чемпіонати світу.

Раніше про своє бажання виставити кандидатуру на голосування на посаду голови ФІФА заявляли французький екс-футболіст Давід Жинола, принц Йорданії Алі бін Аль-Хусейн, колишній віце-президент ФІФА і екс-голова Корейської футбольної асоціації південнокореєць Чон Монджун, а також колишній головний тренер московського ЦСКА бразилець Зіко.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Истчник: Интерфакс-Україна
Интерфакс-Україна
Опубликовано June 10, 2015
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ