Прокурор області Любомир Війтович та Консультативна рада обговорили розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності

Сьогодні, 30 квітня, прокурор області Любомир Війтович взяв участь у засіданні Консультативної ради, що діє при прокуратурі області, де обговорено хід розслідування кримінальних проваджень щодо злочинів, скоєних проти учасників Революції Гідності, викрадення благодійних коштів, призначених на лікування учасників АТО та інші.

У засіданні взяли участь та поінформували про хід розслідування злочинівцієї категорії перший заступник прокурора області Олександр Білошицький, начальник управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Андрій Мамкута та слідчого відділу прокуратури області Сергій Горохов, а також в.о. начальника СУ УМВС України в області Юрій Резніченко. Відкриваючи роботу дорадчого органу, прокурор області зазначив про певні складнощі розслідування кримінальних проваджень зазначеної категорії. Водночас, повідомив він, для повного й об'єктивного розслідування вживаються усі заходи, широко залучається громадськість, до якої неодноразово зверталися правоохоронці. Любомир Війтович також повідомив, що вчора, 29 квітня, Генеральний прокурор України Віктор Шокін презентував громадськості реєстр проваджень злочинів, скоєних під час Революції Гідності. До цього реєстру ввійшли також і злочини, що розслідуються правоохоронцями Житомирщини. Відтак, кожний громадянин, у відкритому доступі, на веб-сайті Генеральної прокуратури України може ознайомитися із ходом досудового розслідування таких проваджень. Варто зауважити, що прокурор області напередодні провів індивідуальні зустрічі із членами Консультативної ради, зокрема, Валерієм Логіновим та її керівником Віктором Мойсієнком, під час яких детально обговорено й інші проблемні питання та конкретні кроки подальшої взаємодії. На усі порушені на засіданні додаткові питання прокурором області та його підлеглими були дані вичерпні відповіді. Підсумовуючи зустріч, Любомир Війтович висловив впевненість, що між дорадчим органом та відомством і надалі триватиме конструктивна співпраця. Голова Консультативної ради Віктор Мойсієнко та інші члени дорадчого органу відзначили продуктивність зустрічі та спільне розуміння важливості остаточного розслідування злочинів, скоєних проти учасників Революції Гідності.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ