Генпрокуратура передала в суд обвинувачення росіянина в участі в терористичній діяльності ЛНР

Генеральна прокуратура передала в суд обвинувачення громадянина Росії в участі в терористичній діяльності самопроголошеної "Луганської народної республіки".

Про це сказано в повідомленні прес-служби відомства.

Зазначено, що 6 травня Генпрокуратурою затверджено і спрямовано в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно громадянина Росії, який підозрюється у здійсненні кримінального злочину, передбаченого ч. 1ст. 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу.

Установлено, що росіянин, перебуваючи в місті Красний Луч (Луганська область), у грудні 2014 року вступив у злочинну змову з бойовиками ЛНР і допомагав їм обслуговувати військову техніку.

Надалі підозрюваний управляв танком Т-64Б, екіпаж якого здійснював вогневу поразку позицій Збройних сил поблизу селища Санжарівка (Донецька область).

У результаті бойової сутички з силами антитерористичної операції танк, яким управляв росіянин, було знищено, а танкіста - затримано.

Як повідомляло агентство, Служба безпеки України заявляє, що наразі українські суди засудили 6 громадян Росії до тюремного ув'язнення.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ