Рівнянку підозрюють у вербуванні неповнолітніх заради наживи

Жителька м. Рівне підозрюється у вербуванні неповнолітніх та привласненні коштів, які останні зібрали для дітей-сиріт

Шахрайську схему з метою незаконного збагачення створила під прикриттям "благородної справи" 51-річна мешканка обласного центру.

Вона, будучи засновником однієї із громадських організацій, підшукала на території м. Рівне 5 підлітків з неблагополучних сімей та залучила їх дозбору на вулицях міста коштів для допомоги дітям сиротам, безхатченкам і вихідцям із інтернатів та будинків сімейного типу.

Однак, гроші, зібрані у період з червня по вересень 2014 року на вказані цілі, жінка привласнила та витратила на власні потреби.

Наразі прокуратурою м. Рівне здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою вказаної громадянки у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст.149, 190 Кримінального кодексу України (вербування неповнолітніх з метою експлуатації та заволодіння чужим майном шляхом обману).

Триває досудове розслідування.

Матеріали прокуратури м. Рівне

Нагадаємо, мова, як стало відомо журналістам, йде про голову громадської організації Аллу Рабійчук, однак нещодавно остання будь-які звинувачення правоохоронців спростовувала і заявляла, що тільки хотіла допомогти знедоленим людям.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ