Росія відправила на Донбас 11-й гуманітарний конвой

У Ростовській області на території Донського рятувального центру МНС завершилося формування колони з 120 автомобілів. Вантажні автомобілі розділяться в дорозі, одна автоколона пройде на прикордонний пропуск Донецьк і звідти в Луганськ, а інша - на пункт пропуску Матвєєв Курган, звідти поїде в Донецьк. Про це розповіли в національному центрі управління в кризових ситуаціях МНС Росії. За словами російських рятувальників - в колоні 1,5 тисячі вантажів, у тому числі продукти, предмети першої необхідності і дитяче харчування.

Українські власті наполягають на неправомірності несанкціонованого перетину державного кордону з боку Росії. Київ також звинувачує Москву в постачанні зброї під виглядом гуманітарних вантажів.

[article_attached position="3"] У кінці грудня російський Червоний Хрест відмежувався від дій, які проводять російські влади, направляючи в Україну невідомі вантажі. Контролю за тим, що передає російська сторона сепаратистам, немає ні української влади, ні у представників міжнародної організації Червоний Хрест.

Джерело: Зеркало недели


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ