Тимчук: Керівників шахт зобов'язали платити зарплату своїм працівникам, які "проходять службу в лавах армії Новоросії"

У Шахтарську, Сніжному, Красному Лучі відзначається частіша пропажа місцевих жителів. Дошки оголошень і стовпи у цих населених пунктах завішані свіжими оголошеннями про зникнення людей, багато - з ксерокопіями документів, що засвідчують особу зниклих громадян. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Фейсбуці. За розпорядженням керівництва терористів, керівники шахт зобов'язані платити зарплату своїм працівникам, які "проходять службу в лавах армії Новоросії". Це розпорядження стосується і державних шахт. Невиконання розпорядження загрожує керівництву шахт арештом, зазначає Тимчук.

За його словами, російське керівництво прийняло рішення провести комплексну перевірку численних фактів пропажі російської "гуманітарної допомоги" в "ЛНР". З цією метою з РФ в Луганськ прибуває "спеціальна комісія". Перевірці підлягають також факти пропажі грошових коштів, раніше направлених з Росії для т.зв. "ополчення".

В Алчевську керівництвом т.зв. "казачої гвардії" створена група "екстреного реагування". До складу групи входить 10 одиниць вилученого у місцевого населення автотранспорту та близько 40 російських найманців. Група виконує функцію нарядів правоохоронців. Відзначено прибуття даної групи на виклики в стані алкогольного сп'яніння.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Истчник: Західна iнформаційна корпорація
Західна iнформаційна корпорація
Опубликовано December 31, 2014
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ