Шахтар взяв участь у міжнародному саміті

5 та 6 жовтня в Берліні проходить міжнародний форум Global Summit Football Performance & Science, організований Aspire Academy. У ньому бере участь головний тренер молодіжного складу "Шахтаря" Мігель Кардосо.

Захід у рамках програми Aspire in the world fellows, що дозволяє представникам світових клубів і футбольних федерацій обговорити актуальні тенденції розвитку гри і торкнутися маси тем у неформальній обстановці,проводиться не вперше. Рік тому місцем аналогічної зустрічі був Париж. Цього разу фахівці зібралися в столиці Німеччини.

Спікерами нинішнього саміту стали представники "Ювентуса", "Манчестер Юнайтед", "Евертона", "Тоттенхема", "Фейєноорда", "Зеніта", "Мілана", "Інтера", "Атлетіко", "Аякса", "Спортинга", "Порту" та інших клубів. При цьому своїми поглядами на різні теми з учасниками ділилися загальновизнані професіонали - зірки рівня Хуана Себастьяна Верона та Штефана Еффенгебрга, а також наставник дортмундської "Боруссії" Томас Тухель.

- Це другий саміт у рамках програми Aspire in the World Fellows, концепція якої розроблена катарською Aspire Academy, - розповідає Мігель Кардосо. - Її мета - регулярні зустрічі представників понад 50 топ-клубів і федерацій для обговорення футбольних тем. Чудова концепція роботи! Назву теми обговорення цього року: "Стратегії тренувального плану для розвитку молодих гравців", "Поліпшення психологічної підготовки", "Профілактика травм м'яких тканин" і "Практична методологія інтеграції технічної, тактичної та фізичної підготовки".

На думку наставника молодіжного складу "гірників", такий форум - відмінна можливість зустрічі, обміну досвідом та взаємодії з висококласними експертами з усього світу.

- Це важливо: поділитися знаннями, обговорити моделі роботи, ознайомитися з найсучаснішими методиками тренувань, науковими розробками в цій галузі, а також розглянути актуальні питання для міжнародного футбольного співтовариства, - підкреслює Мігель Кардосо. - Професор Вальтер ді Сальво запропонував, щоб Катар і Aspire Academy проводили подібний саміт. Для "Шахтаря" велика честь увійти до цього "аналітичного кола". Таким чином ми можемо обговорювати наші ідеї, причому робити це разом із представниками футбольної еліти.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ