Шокін пригадав Коломойському замах на вбивство

ГПУ відновила розслідування кримінальної справи 2005 року стосвно Ігоря Коломойського

Про це Віктор Шокін повідомив в інтерв'ю виданню "Лівий Берег", передає Еспресо.TV.

Генеральна прокуратура відновила розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно бізнесмена Ігоря Коломойського за звинуваченням в організації замаху на життя адвоката Сергія Карпенко.

Справу проти Коломойського було порушено в 2005 році.Її курурвав нинішній глава ГПУ, який займав у той час посаду замгенрокурора. Бізнесмена звинуватили в організації нападу на юриста Карпенко через конфлікт навколо запорізького заводу "Дніпроспецсталь". Адвокату завдали три ножових поранення, але йому вдалося вижити. В цілях безпеки він залишив територію України. З 2005 року крапку в цій справі не поставлено.

За словами Шокіна, на даний момент ведеться слідство. Він висловив сподівання, що Коломойський сам з'явиться в ГПУ і дасть потрібні свідчення.

Відповідаючи на запитання, чи викликаний екс-губернатор Дніпропетровської області офіційно на допит, Шокін послався на те, що такими справами займається слідчий.

Досить розспливчато генпрокурор відповів і на запитання, чи є до Коломойського майнові претензії:

"Я ж вам казав уже: не можна розривати. Найчастіше, одне з іншим щільно пов'язане. Там, де гроші, там і кров", - зазначив генпрокурор.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ