Сьогодні, 10 грудня, розпочався "Зимовий кіноринок-2014"

Сьогодні, 10 грудня, починається дводенний індустріальний форум "Зимовий кіноринок" 10-го грудня в кінотеатрі "Київ" за сприяння Державного агентства України з питань кіно розпочався дводенний індустріальний форум "Зимовий кіноринок" Традиційно на ринку представляють свої проекти вітчизняні дистриб'юторські та виробничі компанії, компанії із надання сервісного обслуговування та кінообладнення, компанії, що займаються цифровими технологіями та аналітикою у сфері кінобізнесу. Дистриб'ютори Ukrainian Film Distribution, "Артхаус трафік", "Вольга Україна" та TOP Film Distribution представлять пакети своїх проектів на 2015 рік. В секції Work in Progress свої проекти представлять продюсери Олег Щербина ("Урсус"), Олександр Лейдикер ("Чарівні історії. Еліксир доброти"), Олег Фіалко ("Це Я"), режисер Михайло Іллєнко ("Толока") та студія FILM.UA ("Океан Ельзи. Backstage" і "ОЕ. Live in Kyiv").

Особливо важливою буде панельна дискусія щодо перспектив виробництва та прокату українських фільмів. За участі голови Держкіно Пилипа Іллєнка обговорюватиметься перспективи співпраці продюсерів та телеканалів, що є однією з найсерйозніших проблем у вітчизняному кінотеатральному та телевізійному просторі.

З урахуванням пріоритету України щодо євроінтеграції та в умовах економічної кризи і падіння бізнесу, не менш важливими будуть доповіді компанії Media Resources Management про долю національного кіно в європейських країнах та доповідь компанії "КіноСвіт Діджітал" "Тенденції розвитку кіноринку в Україні за 2014 рік".

Також в межах "Зимового кіноринку" відбудуться покази кількох фільмів, семінари з маркетингу та освітня секція "Школа кіномеханіків".


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Истчник: Інформаційна аґенція ПРО
Інформаційна аґенція ПРО
Опубликовано December 10, 2014
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ