Стало відомо, хто проведе фінансовий аудит Укрзалізниці (ВІДЕО)

14.04.2015 12:11

Переможцем конкурсних торгів Укрзалізниці щодо закупівлі аудиторських послуг за міжнародними стандартами фінансової звітності стало ТОВ "Ернст енд Янг Аудиторські послуги".

Про це сьогодні повідомив конкурсний комітет під час онлайн-трансляції визначення переможця торгів.

ТОВ "Ернст енд Янг Аудиторські послуги" набрало максимальну кількість балів.Серед критеріїв оцінки пакета документів - вартість, якість виконання та умови надання послуг. Документи найближчими днями буде оприлюднено на офіційному порталі державних закупівель.

Нагадаємо, що учасниками торгів були дві компанії: Товариство з обмеженою відповідальністю Аудиторська фірма "ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)", яка оцінила свої аудиторські послуги в 25 млн грн з ПДВ, та Товариство з обмеженою відповідальністю "Ернст енд Янг Аудиторські послуги", комерційна пропозиція якого становила 19,8 млн грн з ПДВ.

Конкурс проводили для отримання аудиторських звітів щодо зведеної фінансової звітності Укрзалізниці за 2014 та 2015 роки та звіту щодо огляду проміжної скороченої зведеної фінансової звітності за І півріччя 2015 року. А також для підтвердження фінансових коефіцієнтів, які розрахувала Укрзалізниця, відповідно до умов кредитних договорів, укладених замовником з банками-кредиторами, станом на 31.12.2014, 30.06.2015, 31.12.2015.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ