Сволотість "російського світу". П'яний рецидивіст викопав собі модний гаджет зі свіжої могили

Суд міста Якутськ засудив до одного року і чотирьох місяців позбавлення волі в колонії строго режиму неодноразово судимого працівника цвинтаря, який розкопав могилу, щоб заволодіти iPhone 4S.

Прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальній справі стосовно 36-річного раніше судимого жителя Якутська, обвинуваченого в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст.244 КК РФ (пошкодження місця поховання), повідомила прес-служба прокуратури Республіка Саха (Якутія).

"В ході судового засідання встановлено, що підсудний влітку 2014 року підробляв на Вилюйском кладовищі. У вересні 2014 року під час спільного розпиття спиртних напоїв один з робочих кладовища розповів, що на похоронах молодого хлопця родичі поклали в труну мобільний телефон. Далі зловмисник, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, розкопав могилу заволодів мобільним телефоном "iPhone 4S", що знаходиться в труні біля тіла покійного", - повідомили в прокуратурі

При вивченні особистості підсудного встановлено, що він раніше неодноразово судимий і звільнився з місць позбавлення волі в 2010 році.

В його діях встановлений рецидив злочинів, даний злочин скоїв у період умовного засудження.

Вироком світового судді судової ділянки N 59 р. Якутська підсудний визнаний винним у вчиненні інкримінованого йому злочину з призначенням покарання у вигляді 7 місяців виправних робіт, на підставі ч. 4 ст. 74 КК РФ скасовано умовне засудження і за сукупністю вироків остаточно призначено 1 рік 4 місяці позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму.

Джерело: УкрМедіа


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ