У стрілянині звинувачують 22 учасників одеської бійні

Генеральна прокуратура затвердила два обвинувальні висновки щодо 22 осіб, які застосовували вогнепальну зброю під час масових заворушень в Одесі.

Про це на прес-конференції повідомив перший заступник генпрокурора України Володимир Гузир.

"За результатами розслідування кримінального провадження щодо застосування вогнепальної зброї під час масових акцій в Одесі 2 травня 2014 року Генпрокуратура затвердила два обвинувальні висновки щодо 22 осіб, 11 з якихперебувають під вартою. Стосовно одного підозрюваного провадження закрито в зв'язку з його смертю", - зазначив він.

Гузир також розповів, що закінчується розслідування ще одного кримінального провадження щодо вчинення навмисних вбивств під час масових заворушень, найближчим часом це провадження буде передано до суду.

Крім того, оголошено в розшук 13 активних учасників масових заворушень. Стосовно всіх цих осіб уже отримано дозволи на затримання й доставлення в суд під вартою, додав Гузир.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі відбулися масові сутички, які призвели до загибелі близько 40 осіб. Конфлікт розпочався між проукраїнськи налаштованими громадянами й ультрас футбольних клубів "Чорноморець" та "Металіст" із одного боку й проросійськими активістами з іншого боку. Протистояння почалися у центрі міста на вулицях Грецькій, Дерибасівській, Грецькій площі. Проросійських активістів відтиснули на місце їх дислокації - Куликове поле. Саме там, на Куликовому полі, було найбільше жертв, зокрема, через підпал штабу сепаратистів у будинку профспілок.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ