У Міноборони розповіли, чим ще утеплили військових у зоні АТО

Збройні сили України (ЗСУ) за минулий тиждень отримали понад 1,3 тис. бронежилетів, 12 станцій оптико-електронного придушення і комплекти зимового одягу Про це повідомила прес-секретар Міністерства оборони України Вікторія Кушнір сьогодні, 15 грудня, на брифінгу в Києві, передає "УНІАН". "ЗСУ продовжують отримувати від державних підприємств оборони нові та модернізовані зразки озброєння і військової техніки", - зазначила вона. "За минулий тиждень підрозділи військ радіоелектронної боротьби Повітряних сил і Сухопутних військ ЗСУ отримали 12 станцій оптико-електронного придушення, 10 скануючих пристроїв, 29 комплектів пристроїв кумулятивного захисту для танків Т-64БМ "Булат", - зазначила Кушнір.

Крім того, військовослужбовці отримали 1 тис. 318 бронежилетів, 1 тис. 400 утеплених курток і тисячу пар утеплених штанів, 1 тис. 300 пар валянок, 55 тис. пар теплих шкарпеток, 3 тис. 350 утеплених і 10 тис. 900 пар звичайних берців.

Також, за її словами, бійці отримали 6 тис. 290 комплектів теплої і 30 тис. комплектів звичайної натільної білизни, 633 тонни бензину, 7 737 тис. тонн зимового дизельного палива, 2 757 тис. тонн авіагасу, 2,5 тонни бронетанкового та 1,5 тонни автомобільного майна, близько 423 тонн ракет і боєприпасів.

Також відновлено 38 одиниць бронетанкової та автомобільної техніки, сказала Кушнір.

Як повідомляли "Коментарі", раніше українських військових одягли в канадську форму. Міністр оборони Степан Полторак обіцяв особового складу ЗСУ в зоні АТО теплі штани до Дня Святого Миколая.

У МВС заявили, що бійцям у зоні АТО закуплено зимові обмундирування за найнижчими цінами. На початку листопада в Нацгвардії запевнили, що всі військові забезпечені зимовим одягом.

Джерело: Comments.UA

Джерело фото:


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ