У Луцьку навчатимуть ІТ-спеціалістів європейського рівня

У Луцьку відкрили навчальний ІТ-центр "BRAIN ACADEMY", презентація його відбулась у Палаці культури сьогодні, 18 червня. Повідомляє "Волинська правда".

Презентація центру запізнилась на 35 хвилин.Втім, зацікавлені навчанням лучани дочекалися її початку, під час якого виступила низка посадовців, які наголошували на необхідності ІТ-розвитку у Луцьку в рамках Стратегії розвитку Волині - 2020. По тому перед публікою виступив директор ІТ-центру "BRAIN ACADEMY" Ігор Закалов. Він розповів про те, що навчальний центр готуватиме сертифікованих ІТ-спеціалістів, які прагнуть перейти до ІТ-сфери, а також надаватиме можливість підвищити кваліфікацію уже професійних програмістів і тестувальників.

У Луцьку відкрили навчальний ІТ-центр "BRAIN ACADEMY", презентація його відбулась у Палаці культури сьогодні, 18 червня. Повідомляє "Волинська правда".

Спеціаліст наголосив й на тому, що Україна має потужний інтелектуальний ресурс. З'ясувалось, наша країна входить у ТОП-5 найкращих з кількості якісних та прогресивних ІТ-спеціалістів. Відтак, організатори навчального центру бажають зайнятись зміцненням цієї бази, організувавши ІТ-школи по всій Україні, зокрема й у Луцьку. Згодом, впродовж наступний 5 років "BRAIN ACADEMY" планує випустити 100 тисяч спеціалістів високого рівня.

Додамо, стати студентом "BRAIN ACADEMY" може кожний охочий - достатньо тільки залишити заявку на сайті навчального ІТ-центру. Початок занять заплановано на 1 вересня 2015 року. Організатори також пропонують взяти участь у розіграші знижок на навчання в навчальному центрі Луцька.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ