У Рівненському районі повісився 35-річний чоловік

Вранці, на другий день Великодня, повішеним на дереві 35-річного Юрія у лісосмузі села Гориньград 2 виявив рідний брат Микола. Чоловік про подію одразу повідомив на лінію "102".

Правоохоронці, які негайно виїхали на місце події, ознак насильницької смерті не виявили.Його тіло направлено в морг для проведення судово-медичної експертизи.

Міліціонери з'ясували, що у неділю Юрій відвідав усіх родичів, а ввечері додому так і не повернувся. Наступного дня вранці дружина Ольга відчула недобре і повідомила про зникнення чоловіка його рідного брата, який невдовзі знайшов Юрія у лісопосадці.

- Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, -повідомив тимчасово виконуючий начальника Рівненського РВ Валерій Серветник. - У ході досудового розслідування стало відомо, що чоловік зловживав спиртними напоями та останні півроку не приховував, що має намір покінчити життя самогубством. Тому кримінальне провадження невдовзі буде закрито.

Односельчани кажуть, що Юрій постійно із собою в кишені носив мотузку. Однак, що підштовхнуло чоловіка на такий відчайдушний крок - нікому невідомо. У Юрія залишилася дружина та 13-річний син.

Про це повідомили у Рівненському РВ УМВС України в Рівненській області


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ