Обвинуваченого у вбивстві Нємцова перевірять на поліграфі

Фото: svoboda.org

Заур Дадаєв, обвинувачений у вбивстві російського опозиціонера Бориса Нємцова, погодився пройти перевірку на детекторі брехні, щоб довести свою непричетність до злочину.

Адвокат, найнятий Дадаєву родичами, розраховує, що клопотання буде підтримане не тільки слідством, але і представником потерпілих, який також зацікавлений у встановленні істини у гучній кримінальній справі. Вчора Заура Дадаєва, що перебуває в СІЗО "Лефортово", вперше відвідав адвокат Шамсудин Цакаєв (раніше інтереси обвинуваченого представляв адвокат за призначенням).

За словами захисника, бесіда зайняла близько двох годин, в ході яких обвинувачений докладно відповів на його запитання.

Перш за все Дадаєв, який раніше не був знайомий зі своїм адвокатом, розповів йому про себе.

Як з'ясувалося, до арешту пан Дадаєв більше десяти років прослужив у правоохоронних органах. Починав він в антитерористичному центрі, в який була перетворена служба безпеки президента Чечні Ахмата Кадирова, а в 2004 році, після розформування АТЦ, перейшов в батальйон "Північ" ВВ МВС. За цей час, за словами Дадаєва, він був нагороджений орденом Мужності, а також отримав безліч медалей, подяк та почесних грамот.

Він брав участь у десятках спецоперацій - останньою великою з них стало звільнення Будинку друку і школи, захоплених у грудні минулого року бойовиками в Грозному.

Школу він штурмував особисто.

РБК-Україна


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ