У Забайкаллі вогонь вирує більш ніж на 100 гектарах лісу, в Алтайському краї - паводки

За останню добу площа пожеж зросла на 4 тис. га.

Пожежі в Сибиру і досі не можуть приборкати

Рух "Говори Правду в Чите"

На території лісів Забайкальського краю РФ на ранок 23 квітня діяли 44 лісових пожежі на площі 118 тис.га, повідомляє Державна лісова служба регіону. 16 з них локалізовані на 12 тис. га.

Вогонь вирує на території 12 районів Забайкальського краю: Агінському, Акшинському, Олександрово-Заводському, Дульдургінському, Каримському, Оловяннинському, Ононському, Тунгокоченському, Улетовському, Хілокському, Читинському і Шилкінському районах Забайкальського краю. Найбільша кількість пожеж зафіксовано в Читинському районі - 19 пожежі.

З пожежами борються 1233 людини, в тому числі 416 парашутистів-десантників, 83 спеціаліста лісової охорони, 377 спеціаліста КГСАУ "Забайкаллісгосп". Задіяно 219 одиниць техніки.

Про масштаби пожеж свідчать повідомлення західних погодних порталів про появу над США і Канадою диму від них. Надходили повідомлення, що вогонь досяг території Китаю і Монголії. Загальна кількість жертв стихії на півдні Сибіру вже перевищила 30 осіб.

У той же час в Алтайському краї підтоплено 20 населених пунктів у 10 муніципальних утвореннях (Шипуновский, Рубцовського, Топчихінський, Баєвський, Красногорський, Солтонський, Ельцовський райони, міста Алейськ, Барнаул і Рубцовськ). У зоні підтоплення знаходяться 87 житлових будинків та 938 присадибних ділянок, повідомляє МНС в регіоні. За матеріалами: DT.UA


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ