Влада Таджикистану заявила про загибель таджика, який воював в Україні за бойовиків

В Україні на боці бойовиків воюють громадяни Таджикистану, один з них загинув. В Україні на боці бойовиків воюють громадяни Таджикистану, один з них загинув. Про це повідомив журналістам у четвер старший помічник прокурора Хатлонської області Анвар Назарзода, повідомляє "Інтерфакс-Україна". "Житель міста Курган-Тюбе (80 кілометрів на південь від Душанбе) Муродалі Барфієв загинув в ході бойових дій в Україні", - повідомив Назарзода. За його даними, загиблий за власним бажанням виїхав на схід України і вступив до лав одного з підрозділів бойовиків.

"На сьогодні 31 житель Хатлонської області бере участь у бойових діях на території іноземних держав - в основному в Сирії та Афганістані. Проти кожного з них порушено кримінальні справи за звинуваченням в участі в незаконних збройних формуваннях на території іноземної держави", - зазначив помічник прокурора області.

За даними таджицької влади, тільки в Сирії на боці антиурядових сил воює не менше двохсот громадян Таджикистану. Про участь у боях в Україні таджицьких громадян влада республіки повідомляє вперше.

Хатлонская область - південна, найбільш густонаселена і переважно аграрна частина Таджикистану.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ