Колишньому замголови Кубані пред'явлено звинувачення в перевищенні повноважень

Відносно обвинуваченого Олександра Іванова обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту

Колишньому заступнику губернатора Краснодарського краю Олександру Іванову пред'явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК РФ ("Перевищення посадових повноважень особою, яка займає державну посаду суб'єкта РФ").

За версією слідства, в 2006 році в Краснодарі було заплановано будівництвобагатофункціонального спортивного комплексу "Баскет-хол". Куратором цього проекту був заступник губернатора.

За даними СКР, Іванов підібрав під будівництво земельну ділянку, що знаходиться в постійному користуванні сільськогосподарського підприємства. Вчинивши тиск на директора і членів ради директорів агрофірми та розповівши про негативні для них наслідків у разі відмови, замглавикрая переконав їх прийняти рішення про передачу земельної ділянки афільованому йому підприємству.

- У зв'язку з тим що угода стала невигідною і збитковою, агрофірма позбулася значної частини активів, втративши можливість здійснювати комерційну діяльність, і в подальшому визнана судом банкрутом, - повідомили "Известиям" в Слідчому комітеті Росії.

У відношенні обвинуваченого Іванова зараз обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Розслідування кримінальної справи триває.


ОРИГИНАЛ СТАТЬИ Что бы добавить комментарий, нужно ВОЙТИ / ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СТАТЬИ